Julestevnet 12. desember – tid og puljer

Julestevnet 12. desember – tid og puljer

Hele 55 utøvere er påmeldt stevnene 12. desember hos oss i CAK! 

Vi starter med vektløfting og avslutter med styrkeløft.

HUSK! Alle må ha stevnegodkjent antrekk! Hvis dere ikke vet hva som er stevnegodkjent, ta kontakt med oss.

All hjelp fra de som måtte ønske å hjelpe til mottas med stor takk!

Her er puljer og tider for innveiing og stevnestart.

VEKTLØFTING
Innveiing kl. 08.00-09.00
Stevnestart kl. 09.30 (ferdig ca. kl. 13.00)

PULJE 1
58 Junior – Rebekka Tao Jacobsen (Larvik AK)
58 Senior – Emelie Førstemann Nilsen (Oslo AK)
63 Senior – Kamilla Kolvig
63 Senior – Celine Bertheussen
63 Senior – Shora Rezaie
63 Senior – Anita Skimten Monsen (Oslo AK)
69 Senior – Bertine Fretheim Neverdal
69 Senior – Juni Marie Jensen (Trondheim AK)
69 Senior – Kaja Sæther (Oslo AK)
75 Senior – Rebecca Tiffin (Oslo AK)
75 Senior – Ingvild Bang (Larvik AK)
75 Senior – Janicke Walle Jensen

PULJE 2
69 Ungdom – Dennis Lauritsen (Larvik AK)
69 Senior – Martin Wenstad Janssen
69 Senior – Trygve Stenrud Nilsen (Oslo AK)
77 Senior – Philip Mirzai Dang (Oslo AK)
85 Senior – Vegard Ruud
85 Senior – Kenneth Friberg (Oslo AK)
85 Senior – Jostein Frøyd (Larvik AK)
85-94 Senior – Vetle Kolberg Stene
94 Senior – Nuno Correia (Lørenskog AK)
94 Senior – Tor-Martin T. Tangen (Trondheim AK)
94 Senior – Andreas Nordmo Skauen (Oslo AK)
105 Senior – Tomas Erlandsen (Lørenskog AK)
105 Senior -Chris Bruland (Oslo AK)
+105 Senior – Mattias Larsen (Oslo AK)
+105 Senior – Anouar El Ouali (Lørenskog AK)
94 M4 veteran – Alexander Bahmanyar (Spydeberg)

Dommere: Hilde Næss, Yngve Apneseth og Ingelin Hansen

STYRKELØFT
Innveiing: kl. 11.30-13.00
Start: kl. 13.30 (ferdig ca. kl. 17.00)

PULJE 1
-57 ungdom – Susanne Linnea Leer
-57 Junior – Rebekka Tao Jacobsen (Larvik AK)
-63 Åpen – Julie Dahle-Eliassen
-63 Åpen – Kamilla Kolvig
-72 Åpen – Anne Marie Hveding
-84 V70+ Anne Mari Clausen (Oslo SK)
-83 Ungdom – Snorre Lars Jr. Utengen (Lørenskog AK)
-74 Junior – Ketil Østnor
-83 Junior – Zygimantas Osinskas (Ringerike AK)
-83 Junior – Bård Lorentzen
-105 Junior – Johnny Stokke (Oslo SK)
-105 Junior – Håvard Borg Kraby (Oslo SK)
BENKPRESS:
-63 V70+ – Jorunn Jacobsen (Oslo SK)
-105 Ungdom – Joakim Pedersen (Ringerike AK)

PULJE 2
-83 Åpen – Tor Erling Klaussen (Ringerike AK)
-93 Åpen – Øystein Furnes (Giske AK)
-93 Åpen – Dmitrij Gordejev (Lenja AK)
-93 Åpen – Roman Telezhnyak
-93 Åpen – Nicolas Navarro
-105 Åpen – Bård Ove Hoel (Fræna AK)
-105 Åpen – Halvard Ovesen
-120 Åpen – Bernt-Erik Bergersen
-105 V 40-49 – Tom Espen Eide (Nes SIL)
-105 V 40-49 – Kent Jakobsson (Ringerike AK)
-83 V 60-69 – Stein Tjernseth (Ringerike AK)
-93 V 60-69 – Per Nagy (Lørenskog AK)
BENKPRESS:
-66 Åpen – Kai Sindre Gunderhuset (Ringerike AK)
-105 Åpen – Daniel Gromstad Martinussen (Askim SK)
-120 Åpen – Øivind Back (Askim SK)
-83 V 60-69 – Bjarne Synstad (Lørenskog AK)

Dommere: Vegard Røysum, Per Fjeld og Lene Einarsen