RM Øst puljer

RM Øst puljer

RM Øst styrkeløft og benkpress vil bli arrangert lørdag 30. januar. Alt er dermed flyttet til en dag. 

Her er puljer og tider for mesterskapet
Last ned puljeoppsettet her: RM puljer

Pulje 1
Innveiing kl. 08:00. Start kl. 10:00
Ungdom 14-18 -57
1 Madelen Halvorsen Askim SK 16257 272.5kg
Junior 19-23 -63
1 Thea Caroline Granhus IL Kraftsport 16018 312.5kg
Åpen -63
1 Hege Augestad Oslo SK 15563 355kg
2 Pernille Nicoline Skallist Oslo SK 16338 292.5kg
Åpen -72
1 Jenny Marie Johansen Oslo SK 16224 462.5kg
2 Anne Marie Hveding Christiania AK 15177 447.5kg
Åpen -84
1 Anna Sørlie Heranger Oslo SK 16395 472.5kg
2 Marianne Yggeseth Oslo SK 16439 425kg
3 Kristin Thorvaldsen Oslo SK 15089 420kg
4 Ingrid Tonheim Askim SK 16253 292.5kg
Veteran 40-49 +84
1 Eva Engskar IL Kraftsport 11290 155kg BENKPRESS
Veteran 50-59 -63
1 Tone Glomstein IL Kraftsport 13462 BENKPRESS
Veteran +70 -63
1 Jorunn Jacobsen Oslo SK 15363 57.5kg BENKPRESS
Veteran +70 -84
1 Anne Mari Clausen Oslo SK 16298 215kg
Pulje 2
Innveiing kl. 08:00. Start kl. 10:00
Ungdom 14-18 -83
1 Eirik Sundeid Askim SK 16393 475kg
2 Oliver Buvarp Pettersen Lenja AK 15804 467.5kg  
3 Snorre Lars Jr. Utengen Lørenskog AK 16614 370kg
Ungdom 14-18 -93
1 Jarl Erik Tveter Lenja AK 15805 385kg
Ungdom 14-18 -105
1 Thomas Pedersen Askim SK 16259 537.5kg
Junior 19-23 -66
1 Frank Kværner Nes SIL 16381 392.5kg
2 Kristian Aas Lenja AK 16683 360kg
Junior 19-23 -83
1 Germe Wimpaye Halden SI 16695
Junior 19-23 -105
1 Andreas Sebastian Sundquist Oslo SK 15821 720kg
2 Kenneth Jeppesen Oslo SK 16528 692.5kg
Pulje 3
Innveiing kl. 13:00. Start kl. 15:00
Veteran 40-49 -120
1 Thomas Puzicha Halden SI 12742
Veteran 40-49 +120
1 Alexander Nilsson Askim SK 16189 870kg
Veteran 50-59 -66
1 Jan Roytvand OPIL 11869
Veteran 50-59 -74
1 Bjørn Astad Oslo SK 12234 515kg
Veteran 50-59 -83
1 Geir Ottar Olsen Moss SIK 15000 607.5kg
2 Hans Erik Maack Askim SK 10989 422.5kg
Veteran 50-59 -105
1 Freddy Svendsen Lenja AK 16153 635kg
2 Jarle Hoffmann Nes SIL 10951 535kg
3 Rune Johansen Lenja AK 10225 490kg  
4 Terje C. Samuelsen Halden SI 13097 135kg BENKPRESS
Veteran 60-69 -83
1 Tormod Andersen Lenja AK 10218 680kg
2 Bjarne Synstad Lørenskog AK 11816 150kg BENKPRESS
Veteran 60-69 -93
1 Per Nagy Lørenskog AK 14864 420kg
Veteran 60-69 -105
1 Leif Sydengen Askim SK 10033 195kg BENKPRESS
Veteran 60-69 -120
1 Vegard Røysum Lørenskog AK 10236
Veteran +70 -120
1 Truls Kristensen Askim SK 11070 500kg
Pulje 4
Innveiing kl. 13:00. Start kl. 15:00
Åpen -66
1 Hans Erik Folkeseth Halden SI 14442 700kg
Åpen -74
1 Kai-Remi Berge IL Kraftsport 16522 517.5kg
Åpen -83
1 Jonas Dalby Mathisen Oslo SK 15520 720kg
Åpen -93
1 Dmitrij Gordejev Lenja AK 14294 537.5kg
2 Roman Telezhnyak Christiania AK 16372 485kg  
3 Trond Borgli Halden SI 16694 BENKPRESS
Åpen -105
1 Karl Christian Jansen Halden SI 15444 750kg
2 Rolf-Magne Frøysland IL Kraftsport 15783 715kg
3 Andre Hoffmann Nes SIL 15643 540kg
4 Johan Veinfors Oslo SK 15236  
Åpen -120
1 Hans Andreas Kaasa Oslo SK 16550 660kg
Åpen +120
1 David Haraldsen Moss SIK 15893 780kg
2 Jørn Harald Høibø Oslo SK 15178 210kg BENKPRESS