Puljer og tider styrkeløftstevnet 1. april

Lørdag 1. april arrangeres stevne i styrkeløft og benkpress hos oss i Øvre Vollgate 13. Her finner dere puljer og tider:

Innveiing kl. 10:00
Stevnestart kl. 12:00
Stevneslutt ca. kl. 16:00

Pulje 1

Klasse Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat
Åpen -63
1. Anne Marie Hveding 1985 Christiania AK 15177 430kg
2. Kamilla Kolvig* 1989 Christiania AK 16199 371kg
3. Camilla Fredriksen* 1986 Jeløy AK 15582 272.5kg
Åpen -72
1. Sara D. Guddal 1993 Askim SK 14854
Åpen -84
1. Maren Njøs Kurdøl 1988 Sande KK 16505 430kg
2. Marita Strømmen* 1989 Moss SIK 17051 332.5kg
Åpen +84
1. Aleksandra Fredriksen 1990 Oslo SK 16108 445kg
Junior 19-23 -74
1. Sigurd Kjelvik Berg* 1994 Oslo SK 17221
Junior 19-23 -93
1. Jan Erik Ødegård* 1995 Oslo SK 16238 510kg
Junior 19-23 -105
1. Adrian Haslum Kristiansen* 1997 Christiania AK 17256
Veteran 40-49 -74
1. Jøran Langset 1977 Sande KK 13073 665kg
Veteran 40-49 -93
1. Rune Trøen Støa* 1975 Ringerike AK 16719 537.5kg
Veteran 40-49 -120
1. Per Thomas Thorsager* 1976 Ringerike AK 16842 645kg
Veteran 50-59 -83
1. Bjørn Astad 1963 Oslo SK 12234 570kg
Kun benkpress
Veteran 40-49 +120
1. Jarle Øverland* 1977 Christiania AK 17056 195kg

Pulje 2

Klasse Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat
Åpen -74
1. Thomas Galåen* 1987 Jeløy AK 16830 482.5kg
Åpen -83
1. Andreas Jemtland 1989 Skien Atletklubb 15628 662.5kg
2. Bård Lorentzen 1992 Christiania AK 16641 505kg
3. Geir Breivik* 1986 Jeløy AK 17042 477.5kg
Åpen -93
1. Anders Drivenes* 1991 Sande KK 16442 605kg
2. Marius Brekke* 1990 Sande KK 16441 555kg
3. Daniel Moy Helgesen 1988 Skien Atletklubb 17032 540kg
4. Ole Andreas Rydland* 1987 Christiania AK 16757 482.5kg
5. Richard Pulkkinen* 1987 Christiania AK 16604 455kg
6. Emil Sørskår* 1989 Christiania AK 15023
Åpen -105
1. Sindre Serkland Brathagen* 1992 Sande KK 16924 615kg
2. Håkon Jordanson Kylander* 1992 Christiania AK 16929
3. Marius Kjølseth* 1989 Christiania AK 17259
Åpen -120
1. Svein Erik Gjøsund* 1990 Bodø Atletklubb 15768

*uten utstyr